Koupelny

V rámci skvalitňování našich služeb, jsme připravili možnost zkreslení Vaší budoucí koupelny v jednom z nejnovějších 3D grafických programů.Služba jako taková obsahuje výjezd technika, 3D návrh (vizualizace , takřka ve fotokvalitě), kladečský plán, technickou specifikaci a rozpočet materiálů.

 

Proč si nechat vytvořit 3D návrh?

 • možnost pohledu na budoucí koupelnu
 • přesný počet obkladů a dlažeb
 • jednodušší komunikace s realizační firmou
 • dokonalý podklad pro obkladače

 

 • Zaměření technikem školeným v oblasti istalačních, stavebních a designových prací

  V rámci našich služeb, Vám nabízíme bezplatné zaměření koupelen, kde si technik prohlédne veškerou instalaci, zjistí technické možnosti místnosti/tí a v neposlední řadě koupelnu zaměří.Tyto porametry následně slouží jako podklad pro zhotovení 3D návrhu.

 • Samotná specifikace a výběr materiálů

  Výběr a specifikace materiálů probíhá již na našem showroomu , kde Vám rádi představíme nově zrekonstruovaných 26 vzorových koupelen a mnoho dalších expozic rozkládajících se na ploše bezmála 400m2.

 • Prezentace návrhů

  Po specifikaci veškerých artiklů, začneme zpracovávat 3D návrh, cenový rozpočet a mnoho dalších detailních výstupů, která Vám zásadně ulehčí komunikaci s realizační firmou!

 

Reference

Koupelna pro rodinu s dětmi

Rekonstrukce koupelny, kde byl kladen důraz na prostor, jednoduchý design a zejména pak na umístění veškerých zařizovacích předměnů, dle přání zákazníka.

Původní koupelna vykazovala známky nefunkčnosti jednotlivých zařízení.Obklady místy odpadávaly a tak nezbývalo nic jiného než provést kompletní rekonstrukci a tím si splnit veškeré představy o vysněné koupelně.

 


 

Koupelna s atypicky řešeným sprchovým koutem

Návrh koupelny s atypickým rozmístěním ZTI. Sprchový prostor přepažil celou místnost, kdy vyzdívka uprostřed nese z jedné strany umyvadlovou sestavu a ze strany druhé podomítkovou sprchovou baterii.Celkový dojem koupelny podrhly velkoformátové dlaždice RAKO Defile a zařizovací předměty Laufen.

 


 

Koupelna ve wellness Hotelu v Jizerských horách

Rekonstrukce vznikla z důvodu modernizace stávajících sociálních zařízení. Koupelna rozkládající se na ploše cca 5m2 měla působit dojmem moderního a vzdušného prostoru. Obklady výrobce Porcelanosa dodaly koupelně na luxusu a dvě proti sobě umístěné zrcadla, docílili efektu optického zvětšení.Posuďte sami, zda se rekonstrukce povedla…

 


 

Liberecká koupelna v rustikálním stylu

Při pohledu na dům v Libereckých Karlinkách, který se nesl v duchu rakouského horského stavení, byla volba rustikálních obkladů na místě.Výber padnul na Italského výrobce Gardenia Orchidea, který svou sérií Esedra, naprosto vystihnul celý koncept objektu.

 


 

Návrh koupelny v Libereckém Starém Harcově

Zákazník měl jasně stanovené představy a s naším odborným poradenstvím, jsme společně docílili návrhu, který působil moderně, teple a po praktické stránce plnil všechny předpoklady pro rodinnou koupelnu.Zajímavostí na tomto návrhu, jsou veškeré zařizovací předměty, které svojí originalitou v plné míře využily celý prostor, takřka do poledního centimetru.

 


 

Koupelna v Libereckých Vratislavicích n/N

Kubické zařizovací předměty spolu s velkoformátovou dlažbou a obklady představují velký trend ve výstavbě moderních koupelen.I tak tomu bylo u této realizace, kde jsme pracovali převážně s hranatými prvky.Hlavní dominantou místnosti je vana o rozměru 180/80 a její přizdívka, která je v kontrastu s okolními obklady série EOS, prodávané pod značkou Galaxy Tiles.

 


 

Nová koupelna na Malé Skále

Polský výrobce obkladů Paradyz, jenž je nedílnou součástí našeho sortimentu, nám pomohl vytvořit vskutku nadčasouvou koupelnu ze Série Palette.Použitím různých ozdobných prvku, jsme koupelně dodali na zajímavosti a tím splnili veškeré představy zákaznice o vzhledu koupelny.

 


 

Grafický návrh koupelny

Takto si představuji koupelnu snů.Tento návrh shledávám po všech stránkách takřka dokonalý.Kombinací přírodních materiálů spolu s dominantními prvky, vytváří dojem vyvážených aspektů pro příjemné užívání koupelny.

 

 


 

Koupelna na Horské ulici v Liberci

Při zkreslování této koupelny, nás napadaly různé varianty pro oživení stěn s obklady.Italský výrobce Impronta Italgraniti nabízí se svojí sérií Le Rable širokou paletu dekorativních prvků, což nám výběr a rozhodování velmi komplikovalo.Nakonec jsme se dobrali k výsledku, který naší zákaznici z Liberce velmi potěšil.

 


 

Koupelna v dřevěném srubu, Záskalí

Jedna z nejprodávanějších rustikálních sérií Monterrey od italského výrobce Novabell, byla jako stvořená pro zhotovení několika koupelen a sociálních zařízení v dřevěném srubu v Libereckém Záskalí.Jako nejzajímavější aspekty zobrazené realizace považuji velkou oválnou vanu , umístěnou v prostoru, zděný pult s dřevěnými trámky a v neposlední řadě oddělení koupelny od obývacího prostoru, které je tvořeno velkou skleněnou zástěnou s posuvnými dveřmi.