Rekonstrukce bytových jader

Jsme společnost zabývající se rekontrukcí a dodávkou veškerých stavebních materiálů s dlouholetou praxí. Snažíme se respektovat všechna přání zákazníků a posléze vypracovat projekt přesně dle klientových představ a spokojenosti!

Radi Vám poradíme s vhodným rozmístěním zařizovacích předmětů, po stránce designové i technické.

V našem sortimentu jsou zahrnuti pouze renomovaní výrobci z oboru stavebních materiálů, koupelen a v neposlední řadě dveří.

Samotná realizace je prováděna naším profesionálním týmem, kde je kladen velký důraz na kvalitu prováděných prací. Prvotním cílem Stavebnin Astra/Vzorkové prodejny je naprostá spolehlivost, odbornost a individuální přístup ke každému klientovi.

 

 • Předpokládaný průběh spolupráce

  1) Schůzka na naší vzorkové prodejně
  prezentace sortimentu, předání podkladů pro samotný výměr materiálů, sdělení prvotní vize
  2) Výjezd na stavbu
  přesné zaměření místností technikem, kontrola stávajících rozvodů a možnosti napojení, technické poradenství
  3) Schůzka na vzorkové prodejně
  přesná specifikace materiálů a jejich umístění, posléze rozmístění obkladových prvků, prezentace vizualizací (klasická, fotovizualizace...)
  4) Předání vizualizací místností-odsouhlasení klientem
  5) Předání cenového rozpočtu (materiál, práce)-odsouhlasení klientem
  6) Samotná objednávka materiálu, sepsání smlouvy o dílo
  7) Realizace

 

Reference

Rekonstrukce BJ s atypickým umístěním WC

Koupelna vznikla vybouráním bytového jádra a využitím chodbičky před prostorem koupelny a WC.Spojením těchto dvou prostor, se realizovala velmi atypická koupelna s oddělenou toaletou a posuvnými dveřmi do pouzdra!Pračka je umístěná za WC s přístupem z kuchyně.Takto rozmístěné ZTI pomohou koupelnu zvětšit o prostor před umyvadlem a zároveň napomáhají k ,,nepanelákovému vzhledu“.Nutno podotknout realizační práce, které se povedly na jedničku!

 

Rekonstrukce bytového jádra v Jabloneckém Mšenu

Rekonstrukce bytového jádra na klíč, byla pro nás velkou výzvou, proto jsme se snažili vymyslet umístění jednotlivých ZTI dosti neobvykle a celý dojem podtrhnout rektifikovanými obklady nesoucí se v duchu mramorových bloků.Asi nejsložitější a zároveň nejpraktičtější z pohledu využití prostoru, bylo prohodit WC se sprchovým prostorem.Tato výměna nám odkryla další možnosti v umístění umyvadla, topného žebříku a posunu stávajícího vchodu, který byl přizpůsoben pro sunné dveře na stěnu.

 


 

Rekonstrukce bytového jádra v Jablonckém Mšenu II

Spojením dvou malých místností v jednu, jsme dokázali zcela využít takřka nepoužívaný prostor průchozí chodbičky a zrealizovat koupelnu, dle zákazníkových představ.Oproti standartnímu umístění veškeré sanity z bytového jádra jsme pozměnili snad úplně všechno.Výslednem je rodinná koupelna s velkým prostorem pro pohyb a příjemným vzhledem obkladů české výroby RAKO Linea.