/ 

Koupelny, 3D návhry a realizace Astra

 / 

Rekonstrukce rodinných domů


Rekonstrukce rodinných domů
Jsme společnost zabývající se rekontrukcí a dodávkou veškerých stavebních materiálů s dlouholetou praxí. Snažíme se respektovat všechna přání zákazníků a posléze vypracovat projekt přesně dle klientových představ a spokojenosti!

Radi Vám poradíme s vhodným rozmístěním zařizovacích předmětů, po stránce designové i technické.

V našem sortimentu jsou zahrnuti pouze renomovaní výrobci z oboru stavebních materiálů, koupelen a v neposlední řadě dveří.

Samotná realizace je prováděna naším profesionálním týmem, kde je kladen velký důraz na kvalitu prováděných prací. Prvotním cílem Stavebnin Astra/Vzorkové prodejny je naprostá spolehlivost, odbornost a individuální přístup ke každému klientovi.

 

1 Schůzka na naší vzorkové prodejně
2 Výjezd na stavbu
3 Schůzka na vzorkové prodejně
prezentace sortimentu, předání podkladů pro samotný výměr materiálů, sdělení prvotní vize přesné zaměření místností technikem, kontrola stávajících rozvodů a možnosti napojení, technické poradenství přesná specifikace materiálů a jejich umístění, posléze rozmístění obkladových prvků, prezentace vizualizací (klasická, fotovizualizace...)
4
Předání vizualizací místností-odsouhlasení klientem 5
Předání cenového rozpočtu (materiál, práce)-odsouhlasení klientem 6 Samotná objednávka materiálu, sepsání smlouvy o dílo
7
Realizace
REALIZACE
Rejkonstrukce koupelny
Rejkonstrukce veškerých podlah a koupelny
Rejkonstrukce koupelny v bytovém domě
ASTRA SLUŽBY NAVŠTIVTE TAKÉ Stavebniny ASTRAASTRA MontAutosalon ASTRA

aktuality

sortiment

provozovna

Ochrana osobních údajů

 

kontakty

 

3D návrhy koupelen

rekonstrukce bytových jader

rekonstrukce RD

montáže dveří

BigmatFirma Stavebniny astra, nově od 1.4.2014 pod hlavičkou Evropské sítě stavebnin  nabízí veškerý stavební sortiment spolu s montážními, ale i stavebními prácemi.Navštivte proto i naše další oddělení, kde se dozvíte nespočet užitečných informací ze světa staveb a rekonstrukcí.