Služby

Naše společnost již řadu let nabízí služby v oblastí realizací koupelen od projekce až po samotný výběr materiálů.Rádi Vám pomůžeme vytvořit koupelnu dle Vašich představ a zároveň tak uspokojit  i ty nejsložitější přání,  jak po stránce praktické , tak i designové.Nebojte se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně rekostrukce stávající koupelny, popřípadě nové výstavby.

 • 3D návrhy koupelen / zákaznické služby

  Provádíme 3D návrhy koupelen za pomocí nejnovějších grafických a modelovacích programů.Celkový výsledek, Vám pomůže nastínit finální vzhled koupelny, posléze posloužit jako přesný podklad pro realizační firmu.

  více

 • Rekonstrukce bytových jader

  Naší hlavní pracovní náplní v převažujících panelových výstavbách jsou rekonstrukce bytových jader..Dlouholetou praxí jsme posbírali zkušenosti v atypickém umístění ZTI a ve využití i toho nejmenšího prostoru.

  více

 • Rekonstrukce koupelen v rodinných domech

  Oproti bytovým jádrům nabízí rodinné domy zpravidla větší prostor a tím i větší možnosti pro rekonstrukci nebo vytvoření nové koupelny.Z kraje roku 2015, Vás čekají opravdu zajímavé realizace, proto sledujte naši galerii!

  více

 • Prodej a montáž dveří

  Nabízíme dveře a jejich příslušenství od více než 5 světových výrobců.Pomůžeme Vám se správným výběrem i následnou montáží.

  více